Když přijde do života a přitom ji nikdo nezval

Vždycky.....vždycky přijde, když ji nikdo nečeká,  většinou přijde tiše, nenápadně jako plíživý duch, zákeřně udeří a otočí životy vzhůru nohama. Ano, mluvím o rakovině. Když to slovo píšu, mám husí kůži. Proč se objeví? Jak se s ní dá žít? Jak ji přijmout jako výzvu a bojovat, aby zase odešla? Kde na to má člověk vzít sílu?  Spousta lidí s ní žije. Žijí a bojují jako lvi, aby ji ze svého života dostali. A nebojuje jen jeden, bojují všichni blízcí.

Poznala jsem jednu maminku, jmenuje se Šárka. Je zakladatelkou projektu "Maminy s rakovinou" a ona je právě jednou z nich. Proč projekt založila, o čem vlastně projekt je a Šárčin příběh si můžete přečíst na webu www.maminysrakovinou.cz . Najdete tu i příběhy dalších maminek, které se rozhodly svůj příběh vyprávět. Šárčin projekt je výjimečný v tom, že se zaměřuje nejen na nemoc samotnou, ale i na funkčnost rodiny během nemoci. 

Šárka se rozhodla pomáhat těm, co pomoc potřebují. A já bych chtěla její snahu alespoň trochu podpořit.  Pro tento projekt jsme vymyslely kolekci náramků HOPE z minerálního kamene REGALIT.

"Regalit pomáhá ve stresu, přináší do života klid a pohlcuje negativní energii. Zajišťuje duševní rovnováhu a přináší odhodlání k naplnění svých záměrů." 

Myslím si, že jsme nemohly vybrat lépe ♡.

A jak můžete pomoci vy? Z každého náramku z této kolekce, který koupíte, putuje 100 Kč právě na tento projekt. A ještě jedna důležitá informace. Z ostatních zakoupených náramků, které máme v nabídce zde na e-shopu jde na projekt z každého náramku 25 Kč.